Dom ProduktyMaszyna do wytłaczania ugniatarki

Wysoki wypełniacz Masterbatch CaCO3 Granulowanie Linia produkcyjna wytłaczarki Kneader

Wysoki wypełniacz Masterbatch CaCO3 Granulowanie Linia produkcyjna wytłaczarki Kneader

  • High Filling CaCO3 Masterbatch Pelletizing Kneader Extruder Production Line
  • High Filling CaCO3 Masterbatch Pelletizing Kneader Extruder Production Line
 • High Filling CaCO3 Masterbatch Pelletizing Kneader Extruder Production Line

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Chiny
  Nazwa handlowa: Cenmen Equipment
  Orzecznictwo: CE, ISO9001
  Numer modelu: TSB (GWBS) / SE

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1
  Cena: Negotiation
  Szczegóły pakowania: 20GP, 40HC, 40HQ
  Czas dostawy: 90-120 dni roboczych
  Możliwość Supply: 20 jednostek rocznie
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  typu: Dwustopniowy (ugniatarka tłokowa i pojedyncza śruba) Średnica śruby: 125-140 mm / 120-140 mm
  L / D: 15–22 Prędkość ślimaka (maks.): 400-600 rpm / 50-100 rpm
  Pojemność: 400-2500 kg / h
  High Light:

  twin screw extrusion machine

  ,

  double screw extruder machine

  CaCO3 High filler Master Batch Compounding Linia do wytłaczania granulatu

  Linia do granulowania mieszanki wsadowej CaCO3 High filler firmy Cenmen Company jest zintegrowana z automatycznym podawaniem surowca i pełnym automatycznym dozowaniem i transportowaniem wagi i systemem karmienia, systemem wytłaczania mieszanek, systemem osuszania i automatycznego pakowania itp. Głównym sprzętem pomocniczym, jest to kompletny kamień wytłaczanie tworzyw sztucznych wytłaczająca linia do granulacji partii wsadowej z oszczędnością energii, ochroną środowiska, integracją inteligencji. Jest to proces wstępny przetwarzania surowców przedmieszki na linię produkcyjną do formowania folii / arkuszy / płyt o wysokim wypełnieniu kamień-plastik.

  Charakterystyka sprzętu

  Opis ogólnej formuły przedmieszki wypełniacza ogólnego, jak poniżej:

  Kod Surowy materiał Proporcja(%) Uwagi
  1 Żywica 15 ~ 16 PP / LLDPE / LDPE (Wolę wybrać wysoką klasę MI).
  2) CaCO3 80 ~ 83 Normalny rozmiar cząstek: 800 oczek lub 1250 oczek lub adove. Im większy rozmiar cząstek, tym wygodniejsze przetwarzanie, w zależności od wymagań klienta. Do obróbki powierzchni można zastosować środek sprzęgający (wysoki koszt) lub kwas stearynowy (niski koszt).
  3) Zewnętrzny smar 0,5 ~ 1 Popraw efekt uwalniania pleśni, może wybrać EBS, ale koszt jest wysoki, jeśli chcesz niski koszt, może wybrać kwas stearynowy lub stearynian wapnia.
  4 Smar wewnętrzny 2 ~ 4 Popraw płynność i dyspersję, lepiej wybrać wosk PE lub wybierz biały olej lub wosk parafinowy, aby obniżyć koszty.

  Można go podzielić na stopień formowania wtryskowego, stopień wytłaczania, rodzaj folii, stopień przędzenia itp., Najbardziej normalną żywicą nośną jest PP, PE. Według zastosowania dalszych klientów do dostosowania szczegółów formuły, głównym dostosowaniem jest rodzaj i gatunek żywicy, CaCO3 i środek modyfikujący powierzchnię.

  Przedmieszka do formowania wtryskowego

  Przedmieszka klasy formowania wtryskowego jest stosowana głównie we wszelkiego rodzaju produktach z tworzyw sztucznych, tj. Obudowie AGD, plastikowej umywalce i beczkach, częściach samochodowych itp. Większość żywicy nośnej to co-PP, LLDPE i ABS, typ żywicy nośnej to taki sam jak podstawowa żywica produktów do iniekcji. Normalny rozmiar cząstek CaCO3 wynosi 800 dżemów i 1250 dżetów, zwykle nie ma ścisłych wymagań dotyczących bieli proszku. Środek modyfikujący powierzchnię zostanie zmieniony zgodnie z typem żywicy.

  Przedmieszka do wytłaczania

  Przedmieszka gatunku do wytłaczania jest stosowana głównie we wszystkich rodzajach produktów do wytłaczania, tj. Rurach, profilach i arkuszach itp. Większość żywicy nośnej to co-PP, LLDPE, rodzaj żywicy nośnej jest taki sam jak podstawowej żywicy produktów wytłaczania. Normalny rozmiar cząstek CaCO3 wynosi 800 dżemów i 1250 dżetów, zwykle nie ma ścisłych wymagań dotyczących bieli proszku. Środek modyfikujący powierzchnię zostanie zmieniony zgodnie z typem żywicy.

  Przedmieszka klasy filmowej

  Przedmieszka klasy jest stosowana głównie we wszelkiego rodzaju produktach foliowych, tj. Folia odlewnicza PP / PE, folia dmuchana PE itp. Większość żywicy nośnej to homo-PP, LLDPE / LDPE, folia odlewnicza PP o wysokiej MI homo-PP , Folia PE do odlewania wybierz LLDPE o wysokim MI, folia dmuchana PE do wyboru LLDPE i LDPE. Rozmiar cząstek CaCO3 wynosi ponad 1500 dżemów, zwykle ma ścisłe wymagania dotyczące bieli proszku, a nawet rozkładu wielkości cząstek. Środek modyfikujący powierzchnię zostanie zmieniony zgodnie z typem żywicy.

  Przedmieszka klasy przędzalniczej

  Przedmieszka klasy przędzalniczej jest stosowana głównie we wszystkich rodzajach włóknin, tj. Włókno PP, włókno poliestrowe (PET). Większość żywicy nośnikowej to homo-PP, PET. Przedmieszka przędzalnicza PP wybiera homo-PP o wysokim MI, natomiast przedmieszka przędzalnicza PET wybiera żywicę PET o wysokiej płynności. Rozmiar cząstek CaCO3 wynosi ponad 1500 dżemów, zwykle ma ścisłe wymagania dotyczące bieli proszku, a nawet rozkładu wielkości cząstek. Środek modyfikujący powierzchnię zostanie zmieniony zgodnie z typem żywicy. Przedmieszka przędzenia PET musi również wybrać dodatki odporne na wysoką temperaturę.

  Zaletą urządzenia do pracy z ruchem wahadłowym

  Ugniatacz tłokowy ma specjalną zasadę mieszania, elastyczne mieszanie przy niskim ścinaniu, a także wysoce wydajny efekt dyspersji. Ma nie tylko konwencjonalne promieniowe mieszanie ze ścinaniem, ale także ma osiowe mieszanie z rozciąganiem, ścinanie, plastyfikowanie, mieszanie, dyspergowanie i rozciąganie do stopionego polimeru w ugniatarce.

  (1) Dobry efekt mieszania i rozpraszania: elementy śrubowe przyjmują 4-biegową konstrukcję, złożony ruch kompozytowy między przerywanymi elementami śrubowymi i trzpieniami cylindrycznymi, a materiał w rowku jest poddawany natychmiastowemu ścinaniu, rozciąganiu i rozszczepianiu oraz manewrowaniu wysokiej częstotliwości efektów, dzięki czemu uzyskuje się bardzo doskonałe mieszanie dyspersyjne i mieszanie rozprowadzające, efekt mieszania jest ponad 20 razy większy niż w przypadku wytłaczarki dwuślimakowej. Po wymieszaniu przedmieszki wypełniacza i żywicy w procesie formowania CaCO3 jest równomiernie rozprowadzany w produkcie bez aglomeracji.

  (2) Niskie zużycie energii: wyżej wymieniona specjalna zasada elastycznego mieszania sprawia, że ​​ma doskonały efekt mieszania i dyspergowania oraz ma niższy wskaźnik zużycia energii, który jest o ponad 20% niższy niż w wytłaczarce dwuślimakowej.

  (3) Elastyczne mieszanie i niski wzrost temperatury: wyżej wymieniona specjalna elastyczna zasada mieszania skutecznie zmniejsza ciepło ścinania, powodując zbyt wysoki wzrost temperatury stopu. W ten sposób zapobiega się ulatnianiu i rozkładowi żywicy i dodatków organicznych w stopie.

  (4) Duża objętość robocza i wysoka wydajność: śruba i tuleja ugniatarki tłokowej zapewniają większą objętość roboczą, a przerywana śruba oddziałuje z kołkami, aby zapewnić dobry efekt samoczyszczenia. Umożliwia to wysoką wydajność wytłaczania przy wysokim napełnieniu.

  Zaleta wytłaczarki dwuślimakowej

  Korzyść: wytłaczarka dwuślimakowa jest szeroko stosowana w przemyśle modyfikującym mieszanie polimerów, w procesie granulowania przez wytłaczanie. Wytłaczarka dwuślimakowa ma bardzo dobre mieszanie i szeroki zakres zastosowań, co nadaje się do mieszania i wytłaczania wysokocząsteczkowych materiałów kompozytowych. Zaletą jest: sprzęt ma prostą budowę, dobrą zdolność mieszania i dyspergowania.

  Niekorzyść:

  (1) Temperatura ścinania wzrasta podczas procesu mieszania. W przypadku materiałów niskocząsteczkowych, takich jak środki do obróbki powierzchniowej CaCO3, smary wewnętrzne i zewnętrzne itp., Silne ścinanie podwójnej śruby spowoduje rozkład wyżej wymienionych dodatków i utlenienie, zmniejszając w ten sposób płynność i biel przedmieszki.

  (2) Ograniczona zdolność do rozproszenia. W przypadku niektórych produktów, które są trudne do zdyspergowania, takich jak przedmieszka sadzy, nieorganiczny nanonapełniacz itp., Zdolność dyspergowania podwójnej śruby nie jest wystarczająca do spełnienia wymogu dyspersji.

  (3) Niska objętość robocza. Wytłaczarka dwuślimakowa ma ograniczoną głębokość rowka, co powoduje niską objętość roboczą. Produkcji wysoko napełnionych związków (takich jak koncentrat wypełniacza, koncentrat sadzy itp.) Nie można wytwarzać z dużą wydajnością.

  Model zgniatarki tłokowej GWHS

  Model Śruba śr. (mm) Śruba obrotów na minutę L / D Moc Wydajność (kg / h)
  GWHS-125/120 Zgniatarka GWH-125 125 500 15–25 400–450 1300–1800
  Pompa ślimakowa ZTS-120 166/120 70 7–12 132
  GWHS-140/140 Zgniatarka GWH-140 140 500 15–25 500–560 2500–3000
  Pompa ślimakowa ZTS-140 188/140 70 7–12 185

  Szczegóły kontaktu
  Jiangsu Cenmen Equipment Corp.,ltd

  Osoba kontaktowa: admin

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty